HASIČSKÝ ŠPORT

Súťažná sezóna 2019
Súťažná sezóna 2018

17.06.2018 Lipovce


dorastenky - 1. miesto

07.07.2018 Drienov


ženy - 2. miesto
liga ženy - 2. miesto

15.07.2018 Svinia


ženy - 2. miesto
liga ženy - 3. miesto

29.07.2018 Gaboltov


ženy - 1. miesto

12.08.2018 Chmiňany (PS8)


ženy - 4. miesto

11.08.2018 Sveržov Šarišský pohár


dorastenky - 1. miesto

19.08.2018 Brestov


ženy - 5. miesto
liga ženy - 3. miesto

25.08.2018 Prešov


ženy - 3. miesto
liga ženy - 2. miesto

25.08.2018 Ploské (nočná súťaž)


ženy - účasť

01.09.2018 Bretejovce


ženy - 2. miesto

Súťažná sezóna 2017

21.05.2017 Lemešany (OK)


muži - 4. miesto

11.06.2017 Kojatice (OK)


dorastenky - 6. miesto

23.06.2017 Prešov



dorastenky - 3. miesto

08.07.2017 Budimír (nočná súťaž)


dorastenky - 4. miesto
muži - 8. miesto

09.07.2017 Župčany



dorastenky - 3. miesto
muži - 5. miesto

16.07.2017 Kojatice



dorastenky - 2. miesto
muži - 9. miesto

23.07.2017 Chmin. Nová Ves


dorastenky - 6. miesto
muži - 7. miesto

06.08.2017 Hendrichovce


dorastenky - 1. miesto

20.08.2017 Brestov



dorastenky - 3. miesto
muži - 4. miesto

01.09.2017 Bretejovce


dorastenky - 3. miesto
muži - 4. miesto

03.09.2017 Bertotovce


dorastenky - 4. miesto
muži - 5. miesto

09.09.2017 Drienov


dorastenky - 4. miesto
muži - 7. miesto

Súťažná sezóna 2016

05.06.2016 Žipov (OK)


muži - účasť

20.06.2016 Šar. Bohdanovce (OK)


dorastenky - 1. miesto

24.06.2016 Prešov



dorastenky - 2. miesto

03.07.2016 Pušovce



muži - 2. miesto

10.07.2016 Široké



muži 6. miesto

16.07.2016 Budimír



muži - 7. miesto

14.08.2016 Kojatice



muži - 12. miesto

16.08.2016 Nová Ľubovňa - Šarišský pohár


dorastenky - 3. miesto

21.08.2016 Lemešany (PS 8)


muži - 6. miesto
ženy - 1. miesto

21.08.2016 Lemešany (naberačka)


muži - 3. miesto
ženy - 2. miesto

28.08.2016 Ploské



ženy - 3. miesto
muži - účasť

28.08.2016 Lipovce (PS 8)


muži - 5. miesto
ženy - 2. miesto

11.09.2016 Šar. Bohanovce


muži - 2. miesto
ženy - 3. miesto

09.10.2016 Chrastné (PS 8)


ženy - 4. miesto
muži - 6. miesto

Súťažná sezóna 2015

24.05.2015 Záborske (OK)


muži - 2. miesto
ženy - 1. miesto

07.06.2015 Drienov (OK)


ženy - 5. miesto
muži - 13. miesto

12.07.2015 Čelovce



muži - 6. miesto
ženy - 2. miesto

18.07.2015 Kendice



muži - účasť

26.07.2015 Župčany



muži - 10. miesto

16.08.2015 Hendrichovce (PS 8)


muži - 7. miesto

30.08.2015 Lemešany (PS 8)


ženy I. - 1. miesto
ženy II. - 2. miesto
muži - 6. miesto

Súťažná sezóna 2014

09.06.2014 Šar. Bohdanovce (OK)


muži - 4. miesto
ženy - 1. miesto

27.07.2014 Hermanovce (PS 8)


muži - 8. miesto
ženy - 2. miesto

03.07.2014 Chrasné (PS 8)


ženy I. - 1. miesto
ženy II. - 2. miesto
muži - 3. miesto

10.08.2014 Brestov (PS 8)


ženy I. - 2. miesto
ženy II. - 1. miesto
muži - 2. miesto

07.09.2014 Mirkovce (PS 8)


muži - 4. miesto
ženy II. - 2. miesto

21.09.2014 Lemešany (PS 8)


ženy I. - 1. miesto
ženy II. - 2. miesto
muži - 1. miesto

Súťažná sezóna 2013

02.06.2013 Brestov (OK)


ženy - 1. miesto
muži - 3. miesto

23.06.2013 Lemešany



ženy - 1. miesto
muži - 3. miesto

23.06.2013 Lemešany
(naberačka)


ženy - 3. miesto
muži I. - 11. miesto
muži II. - 10. miesto

30.06.2013 Župčany


ženy - 6. miesto

05.07.2013 Záhradné


ženy - 2. miesto

13.07.2013 Budimír (nočná súťaž)


ženy - 2. miesto

04.08.2013 Svidník



ženy - 2. miesto

18.08.2013 Torysa



ženy - 6. miesto

31.08.2013 Ploské (nočná súťaž)


ženy - 7. miesto
muži - 10. miesto

01.09.2013 Bretejovce



ženy - 3. miesto
muži - účasť

08.09.2013 Šar. Bohdanovce


ženy - 8. miesto
muži - 9. miesto

01.09.2013 Hendrichovce (PS 8)


ženy - 2. miesto
muži - 4. miesto

15.09.2013 Fričovce (PS 8)


ženy - 2. miesto
muži - 14. miesto

01.09.2013 Červenica



hasičský osemboj - 3. miesto

22.09.2013 Lipovce (PS 8 do kopca)


ženy - 2. miesto
muži - 10. miesto

Súťažná sezóna 2010

09.05.2010 Kapušany


ženy - 5. miesto
muži - 16. miesto

28.05.2010 Sedlice (Plameň)


KMH - 10. miesto

04.07.2010 Lemešany (OK)


ženy - 1. miesto
muži - 2. miesto

05.07.2010 Veľký Slivník


ženy - 2. miesto
muži I. - 12. miesto

18.07.2010 Kendice



muži nad 35 rokov - 7. miesto


25.07.2010 Šar. Poruba (do kopca)


muži - 13. miesto


01.08.2010 Župčany



ženy - 5. miesto
muži - 8. miesto

07.08.2010 Terňa (dorastenci)


muži - 5. miesto

08.08.2010 Hrabkov (OK)


muži - 12. miesto

14.08.2010 Hermanovce


ženy - 5. miesto
muži - 12. miesto

22.08.2010 Bretejovce



ženy - 4. miesto
muži - 9. miesto

28.08.2010 Ploské (nočná súťaž)


muži

29.08.2010 Lipníky



ženy - 5. miesto


05.09.2010 Gregorovce


ženy - 6. miesto
muži - 10. miesto

12.09.2010 Žehňa



muži I. - 12. miesto
muži II. - 6. miesto

Súťažná sezóna 2009

11.07.2009 Hendrichovce


muži - 12. miesto

12.07.2009 Ovčie



ženy

26.07.2009



muži nad 35 rokov

19.07.2009 Hrabkov


ženy - 7. miesto
muži - 13. miesto

02.08.2009 Čelovce


muži I. - 8. miesto
muži II. - 13. miesto

09.08.2009 Župčany


ženy - 5. miesto
muži I. - 12. miesto
muži II. - 15. miesto

15.08.2009 Hermanovce


muži I. - 14. miesto

23.08.2009 Torysa


ženy - 8. miesto
muži - 15. miesto

29.08.2009 Bretejovce


muži II. - 3. miesto

29.08.2009 Ploské


muži II. - 24. miesto
naberačka - 12. miesto


06.09.2009 Žehňa


muži I. - 5. miesto
muži II. - 10. miesto


13.09.2009 Drienovská Nová Ves


ženy - 2. miesto
muži I. - 9. miesto
muži II.- 4. miesto

Scroll Up